CELOŽIVOTNÍ A DALŠÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Kurz PLAVÁNÍ – PLAVČÍK | 2016

TěloOlomouc | 2014

Konzultační den pro uchazeče o studium fyzioterapie

Konzultace je určena pro uchazeče o studium bakalářského a navazujícího magisterského studijního programu Specializace ve zdravotnictví oboru fyzioterapie na FTK UP. V rámci konzultačního dne jsou podávány podrobné informace o struktuře a průběhu přijímacích zkoušek. Důraz je kladen na konkrétní dotazy uchazečů. V průběhu konzultace má uchazeč možnost vykonat cvičný písemný test pro posouzení náročnosti vědomostních požadavků a na základě obdrženého klíče ohodnotit i svou aktuální úroveň znalostí. Součástí konzultace je prohlídka výukových prostor pro praktickou výuku daného oboru.

Organizátor: Katedra fyzioterapie
Termín kurzu: 27. 4. 2019
Garant kurzu pro bakalářské obory: MUDr. Radmil Dvořák, Ph.D.
Garant kurzu pro navazující magisterské obory: PhDr. David Smékal, Ph.D.
Organizační garantka: Bc. Hana Wittková | T: +420 585 636 366 | E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Cena kurzu: 500,- Kč

DESIGN, CODE: Mgr. Jiří Veverka, DiS. | © Fakulta tělesné kultury, Univerzita Palackého v Olomouci | Administrace